kurwa zla jestem =/ siedze z kulka na kolanach slucham peji nom i na czacie ale oczywiscie sie kloca... poszlo o muzyke.. jeden slucha hh a drugi metalu no i sie zaczelo... =/ wlasnie dzisiaj tak w 100% doszlam do wniosku ze nie mam takiej jednej prawdziwej przyjaciolki, ani przyjaciela.. Pycia ===> oj znam ja tyle czasu... od przedszkola... ale praktycznie jej nie znam... teraz sie zamknela w sobie, ma jakies swoje kumpele... przykro mi to mowic ale nie jest moja przyjaciolka... Gosia ===> super kumpela... potrafi pocieszyc wiele razy mi pomogla... =) ale tez ostatnio jakos nie taka jest jak powinna.. Daru¶===> kochany tez mi bardzo pomaga... ale nie mozna na nim polegac wiele razy sie na nim zawiodlam... ehh wiecej nie ma =( lipa... dzien ogolnie super =) wstalam o 7 i pojechalysmy z sylwia do weta z kulka. godzine robili jej lewatywe =( biedulka pozniej do domku... o 11 wsiadlam w tramwaj i do bulajow... Niku¶ byl bardzo kochany i grzeczny dzisiaj =) (...) w domku siedzialam ze starszymi pozniej z tata pojechalam rozladowac samochod... pogadalam tam z Pawłem =P nom i mi powiedzial ze jutro o 10 mam juz byc =/ Omg koszmar... no i wrocilam do domq i jestem =/ ale nie jest tak do konca zle =) chuj nie mam przyjaciol trudno... duza buzka pa:*:*

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć