dobry wieczor :* po co ja w ogole komus mowie "dobry wieczor" jak nikomu nie podalam adres tego bloga? pisze jakbym sie do kogos zwracala... no ale dobra... poszlam spac po 00 ale nie moglam usnac weszlam na czata =/ kurde nikogo ze znajomych nom ale co tam z jakimis debami pogadalam...no ale ile mozna. xD pozegnalam sie zyczylam dobrej nocy i nara.. chce mi sie siku wypilam przed chwila 2litry wody =/ plamka przed chwila sie obudzila. chciala siku wiec ja wypuscilam na dwor... dlugo nie wracala wiec poszlam po nia. patrze a ta na ulicy z jakims kotem siedziala. wiec ja w mojej pizamce wyszlam na ulice buhaha... wiary pelno (obok mojego domku dwa burdele) halas taki ze... ale nikt mi nic nie powiedzial wzielam kota i do domq xD za 15 minut powinam dostac sms-a o tresci "twoje konto zostalo dowadowane stan konta wynosi 50,00zł" czy jakos tak xD nom wiec czekam... jutro sie zapowiada zajebisty(czyt. tragiczny) dzien x[ wstaje o 7 rano jade do weta z kulka (na lewatywe), wracam i jade do bulajow opiekowac sie nikusiem xD wroce nie wiem o ktorej i nie wiem co bede robic xD glodna jestem!! zaraz sie posikam x[ .. buhaha ale dzionek byl udany! mamy juz 1 dzien sierpnia. za 7 dni moj tata ma urodziny i tomu¶(kot) a za 9 dni kasia(kot) xD za miesiac koniec wakacji - lipa... ale dam rade! trzeba wiac z gim. moze jakos uda mi sie zdac do tej szkoly o ktorej marze (?)hmm... a jak nie do zaloze dom dziecka xD i tez bedzie fajnie. zaraz tata wstaje i jedzie do wawy =/ wiec spadam (a ja jade chyba w srode do wawy i kraka) umm marzenie xD aaa wczoraj cracovia wygralam 1:0 z amika xD i b.dobrze dobranoc :*:*:* papa

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć